Stomatologia dziecięca 
 

  W naszej klinice stomatologicznej staramy się, aby panowała przyjazna i rodzinna atmosfera. Proponujemy leczenie bez bólu i stresu - dlatego najmłodsi pacjenci nie boją się leczenia u nas. 
  Aby zadbać o komfort psychiki dziecka proponujemy zawsze wizytę adaptacyjną, aby zminimalizować negatywne uczucia związane z leczeniem. 

Nasi specjaliści:
 

Warto pamiętać, że zęby mleczne szybciej się psują od zębów stałych. Dlatego tak ważna jest kontrola zębów naszej pociechy co pół roku.

  Pani Doktor ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz odbyła staż podyplomowy w szpitalu klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej. Jej główne plusy to duża dawka empatii oraz cierpliwości, jak i ogromna wiedza nabyta na wielu konferencjach naukowych oraz kursach.

Ponadto - każde badanie jamy ustnej zawiera ocenę ryzyka powstania wady zgryzu u dziecka ! 

Zapraszamy  - 22 478 51 90

IMG_E6951_edited_edited.png

  Pani Doktor ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Jej główne zalety w pracy z najmłodszymi pacjentami to uśmiech, cierpliwość, jak i ogromna wiedza nabyta na wielu konferencjach naukowych oraz kursach.

 Dodatkowym atutem są jej szczególne zdolności plastyczne oraz zainteresowanie pracą w powiększeniu, dzieki temu rekonstrukcje zebów w jej wykonaniu zasługują na miano dzieła sztuki !

Zapraszamy  - 22 478 51 90

Odwiedź Nas
Show More
Galeria

 CLASSART Stomatologia Implanty Estetyka

 ul. Popularnej 1 lok. U 08, Warszawa

tel. 22 478 51 90, +48 502 230 343

22 478 51 90

  • White Facebook Icon

Find us on Facebook

  • Facebook Social Icon

© 2018 by Classart Katarzyna Kozłowska

Profilowe_edited_edited.png