dentysta Ursus implanty mikroskop leczenie kanałowe botox kwas hialuronowy protetyka linia uśmiechu DSD medycyna estetyczna wybielanie promocje czyszczenie regenracja kości sinus lifting tanie implanty korony mosty protezy licówki ortodoncja nakłdkowa invisalign

Protetyka Warszawa Włochy

Jedną z dziedzin, w jakiej oferujemy pomoc pacjentom zamieszkującym Włochy oraz inne dzielnice Warszawy jest protetyka. Specjalizujący się w niej dentysta zajmuje się leczeniem polegającym na uzupełnianiu utraconych tkanek zęba oraz pojedynczych lub mnogich braków w uzębieniu. Jest to problem nie tylko natury estetycznej, ale i funkcjonalnej. Nawet pojedyncze ubytki mogą przyczyniać się do powstawania nieprawidłowości zgryzowych, zaniku kości czy przeszkadzać w codziennym spożywaniu posiłków. Często wpływają także na zaburzenia w stawach skroniowo-żuchwowych.


W gabinecie dentystycznym oferujemy nowoczesną protetykę. Dysponujmy odpowiednim sprzętem, wykonujemy sprawdzone zabiegi, korzystając przy tym z wszystkich dostępnych na rynku metod nieinwazyjnych. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.

 

 W naszej klinice wykonujemy protetykę na implantach, licówki, korony, mosty, protezy całkowite oraz protezy szkieletowe, jak i mosty adhezyjne kompozytowe. Posiadamy technologię DSD, czyli planowanie cyfrowe uśmiechu z uwzględnieniem okluzji w CR.

Nie warto zwlekać z wypełnianiem czy uzupełnieniem braków oraz wzmacnianiem uzębienia. Im szybciej zapadnie decyzja o leczeniu, tym można uzyskać lepsze efekty. Protetyk wykonuje zabiegi w możliwie bezbolesny i komfortowy dla pacjenta sposób. Wcześniej przeprowadza odpowiedni wywiad oraz badania, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Inne usługi:

CHIRURGIA:

- ekstrakcje proste i skomplikowane

- zatrzymane ósemki

- atraumatyczna ekstrakcja przed implantami, z zastosowaniem technik zachowania zębodołu

IMPLANTOLOGIA:

- implanty: Dentsply oraz Dentium

- sterowana regeneracja kości, podnoszenie dna zatoki

IMPLANTOPROTETYKA:

- protezy całkowite oparte na implantach

- korony cementowane na indywidualnych łącznikach ATLANTIS DENTSPLY SIRONA

- korony i mosty przykręcane do implantów lub łączników

PROFILAKTYKA i WYBIELANIE ZĘBÓW

DIAGNOSTYKA RADIOLOGICZNA: rvg, PANORAMA (SYSTEM CYFROWY Digora).

 

Nasi specjaliści:

Odwiedź Nas

Show More

Galeria

 CLASSART Stomatologia Implanty Estetyka

 ul. Popularna 1 lok. U 08, Warszawa

tel. 22 478 51 90, +48 502 230 343

22 478 51 90

  • White Facebook Icon

Find us on Facebook

  • Facebook Social Icon

© 2018 by Classart Katarzyna Kozłowska