Nasi Lekarze

Pracujemy wspólnie od ponad 15 lat. Rozpoczęliśmy pracę w roku 2003 w gabinecie przy ul. Kolorowej.

Od 1.08.2018 pracujemy w nowy, komfortowym gabinecie przy ul. Popularnej 1/U 08 w Warszawie, wyposażonym w sprzęt umożliwiający leczenie zgodnie z najwyższymi standardami, tu realizujemy swoje zainteresowania i pasje. Lubimy naszą pracę i szkolimy się nieustannie, aby móc sprostać wyzwaniom klinicznym.

Oto nasze specjalności:

 

Lek. Dent. Katarzyna Kozłowska
 Implantologia, estetyka oraz okluzja

 

Jestem doświadczonym lekarzem, ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie w 2000 roku od 15 lat prowadzę własną praktykę. Moja pasja to implantologia i implantoprotetyka w okluzji centralnej. Praca pod mikroskopem to od wielu lat już standart w mojej praktyce. Moja praca to wielkie wyzwania, ale i trudności kliniczne. Dotychczasowe doświadczenie w pracy klinicznej pozwala mi zachować odpowiedni dystans w planowaniu i realizacji złożonych planów leczenia.

Lek. Dent. Magdalena Bednarczyk
 
Specjalista endodoncji i stomatologii zachowawczej
 
 

Współpracuję z gabinetem Classart od 2003 roku. Oferuję kompleksową opiekę stomatologiczną, włączając endodoncję w mikroskopie oraz protetykę.

Moje doświadczenie oraz pogoda ducha sprawiają, że Moi Pacjenci darzą mnie zaufaniem i wychodzą z gabinetu z uśmiechem.

Lek. Dent. Maciej Chałubiński
Stomatologia zachowawcza z endodoncją
Chirurgia stomatologiczna
"Ukończyłem studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, doświadczenia zawodowego nabierałem w Instytucie Stomatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Łódzkiego UM. W swojej praktyce staram się wykorzystywać w pełni zdobytą dotychczas wiedzę, ale również pogłębiać ją poprzez udział w kursach i konferencjach. W kontakcie z pacjentem staram się wyjaśniać niejednokrotnie trudne dla pacjenta zagadnienia i problemy stomatologiczne oraz promować nawyki korzystne dla ogólnego zdrowia. Zajmuję się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci, endodoncji i chirurgii stomatologicznej."
Lek. Dent. Anna Niewęgłowska
Stomatologia rodzinna
Profilaktyka wad zgryzu u dzieci
Cyfrowa ortodoncja Invisalign
Swoje studia ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Odbyłam roczny staż podyplomowy w Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z ortodoncji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Biorę udział w wielu konferencjach naukowych i stale podnoszę swoje umiejętności.
Moim walorem jest cierpliwość i empatia, która szczególnie pomaga mi w leczeniu młodych pacjentów. 
Lek. Dent. Anna Olender
Mistrzyni Kompozytu
Stomatologia estetyczna oraz 
zachowawcza z endodoncją
Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jako jedna z najlepszych. Jestem aktywną działaczką wielu kół naukowych. Zostałam również finalistką ogólnoświatowego konkursu w zakresie stomatologii estetycznej Global Clinical Case Cotest. W pracy najważniejsza jest dla mnie dokładność, dlatego zajmuje się stomatologią: estetyczną, endodoncją oraz zachowawczą. W wolnej chwili uwielbiam podróżować i gotować.
Lek. Dent. Marta Górecka
Stomatologia estetyczna oraz 
zachowawcza z endodoncją
Stomatologia Dziecięca
Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Jestem zafascynowana stomatologią estetyczną, w niej spełniam się jako lekarz oraz miłośniczka sztuk pięknych.  Fascynują mnie współczesne techniki rekonstrukcyjne zębów z użyciem materiałów kompozytowych oraz możliwości, jakie daje cyfrowa technologia w odzwierciedleniu cudu natury, jakim jest piękno naturalnego, zdrowego uśmiechu.
Lubię też pracę z dziećmi, dla Najmłodszych Pacjentów mam mnóstwo cierpliwości i uśmiechu - zapraszam serdecznie na wizytę adaptacyjną !