Nasi Lekarze

dentysta Ursus implanty mikroskop leczenie kanałowe botox kwas hialuronowy protetyka linia uśmiechu DSD medycyna estetyczna wybielanie promocje czyszczenie regenracja kości sinus lifting tanie implanty korony mosty protezy licówki ortodoncja nakłdkowa invisalign

Pracujemy wspólnie od ponad 15 lat. Rozpoczęliśmy pracę w roku 2003 w gabinecie przy ul. Kolorowej.

Od 1.08.2018 pracujemy w nowy, komfortowym gabinecie przy ul. Popularnej 1/U 08 w Warszawie, wyposażonym w sprzęt umożliwiający leczenie zgodnie z najwyższymi standardami. Tu realizujemy swoje zainteresowania i pasje. Lubimy naszą pracę i szkolimy się nieustannie, aby móc sprostać wyzwaniom klinicznym.

16-9-18-3511.jpg
Lek. Dent. Katarzyna Kozłowska
 Implantologia, estetyka oraz okluzja

 

Jestem doświadczonym lekarzem, ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie w 2000 roku od 17 lat prowadzę własną praktykę. Moja pasja to implantologia i implantoprotetyka w okluzji centralnej. Praca pod mikroskopem to od wielu lat już standard w mojej praktyce. Moja praca to wielkie wyzwania, ale i trudności kliniczne. Dotychczasowe doświadczenie w pracy klinicznej pozwala mi zachować odpowiedni dystans w planowaniu i realizacji złożonych planów leczenia.

Lek. Dent. Magdalena Bednarczyk 
 
Specjalista stomatologii zachowawczej z Endodoncją

Współpracuję z gabinetem Classart od 2003 roku. Oferuję kompleksową opiekę stomatologiczną, włączając endodoncję w mikroskopie oraz protetykę.

Moje doświadczenie oraz pogoda ducha sprawiają, że Moi Pacjenci darzą mnie zaufaniem i wychodzą z gabinetu z uśmiechem.

IMG_20190306_234321_edited_edited.png
Lek. Dent. Maciej Chałubiński
Stomatologia zachowawcza z endodoncją
Chirurgia stomatologiczna
"Ukończyłem studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, doświadczenia zawodowego nabierałem w Instytucie Stomatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Łódzkiego UM. W swojej praktyce staram się wykorzystywać w pełni zdobytą dotychczas wiedzę, ale również pogłębiać ją poprzez udział w kursach i konferencjach. W kontakcie z pacjentem staram się wyjaśniać niejednokrotnie trudne dla pacjenta zagadnienia i problemy stomatologiczne oraz promować nawyki korzystne dla ogólnego zdrowia. Zajmuję się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci, endodoncji i chirurgii stomatologicznej."

 

Lek. Dent. Anna Niewęgłowska

Stomatologia rodzinna
Profilaktyka wad zgryzu
Aparaty nakładkowe Invisalign
Aparaty ortodontyczne stałe i ruchome

 

 

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie również odbyłam roczny staż podyplomowy w Szpitalu im. Wojskowej Akademii Medycznej. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z ortodoncji w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie możliwość współpracy z wybitnymi specjalistami, pozwala mi pogłębiać wiedzę z dziedziny, która jest moją wielką pasją. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. 

         W pracy zajmuję się leczeniem ortodontycznym, w tym profilaktyką wad zgryzu u dzieci, jak również systemem nakładkowym Invisalign. Interesuję się nowoczesnymi metodami leczenia, które poznaję uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. 

         Moim atutem jest cierpliwość i empatia oraz indywidualne podejście do pacjenta. Praca w Stomatologii CLASSART dzięki wielospecjalistycznej współpracy daje mi możliwość leczenia holistycznego, spełniając cel najwyższy - zdrowy uśmiech i zadowolenie pacjenta. 

Lek. Dent. Anna Olender
Mistrzyni Kompozytu
Stomatologia estetyczna oraz 
zachowawcza z endodoncją
Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jako jedna z najlepszych. Jestem aktywną działaczką wielu kół naukowych. Zostałam również finalistką ogólnoświatowego konkursu w zakresie stomatologii estetycznej Global Clinical Case Cotest. W pracy najważniejsza jest dla mnie dokładność, dlatego zajmuje się stomatologią: estetyczną, endodoncją oraz zachowawczą. W wolnej chwili uwielbiam podróżować i gotować.
Lek. Dent. Marta Górecka
Stomatologia estetyczna oraz 
zachowawcza z endodoncją
Stomatologia Dziecięca
Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Jestem zafascynowana stomatologią estetyczną, w niej spełniam się jako lekarz oraz miłośniczka sztuk pięknych.  Fascynują mnie współczesne techniki rekonstrukcyjne zębów z użyciem materiałów kompozytowych oraz możliwości, jakie daje cyfrowa technologia w odzwierciedleniu cudu natury, jakim jest piękno naturalnego, zdrowego uśmiechu.
Lubię też pracę z dziećmi, dla Najmłodszych Pacjentów mam mnóstwo cierpliwości i uśmiechu - zapraszam serdecznie na wizytę adaptacyjną !