Ortodoncja metodą Invisalign

Invisalign to nowoczesny system leczenia ortodontycznego składający się z zestawu przezroczystych nakładek. ​

  • Niewidoczne dla otoczenia i nieodczuwalne dla Pacjenta 

  • Skuteczne - świadczą o tym już miliony zadowolonych Pacjentów na całym świecie, a czas leczenia jest o 30-50 % krótszy niż przy tradycyjnych aparatach stałych. 

  • Bezpieczne - dzięki cyfrowemu projektowi, wiesz jaki jest cel leczenia. Zmieniając co 7 dni na kolejną nakładkę, konsekwentnie dążysz do założonego celu, w bezpieczny dla tkanek przyzębia sposób, dzięki czemu leczenie nie jest bolesne. 

  • Koszt mieści się w przedziale 4500 – 16500 zł, w zależności od tego czy leczymy jeden łuk czy oba łuki, oraz od ilości potrzebnych nakładek. 

  • Aparat Invisalign jest dostępny już dla dzieci w wieku od 6 roku życia 

  • Kompleksowe leczenia z użyciem implantów oraz Invisalign wzajemnie wspierają się, nakładki bowiem pozwalają zamaskować braki w uzębieniu, nie stanowią przeszkody dla zabiegów chirurgicznych. 

DSD czyli projektowanie uśmiechu

DSD czyli projektowanie uśmiechu - jedna fotografia podczas wstępnej wizyty, przy użyciu odpowiedniego profesjonalnego oprogramowania pozwala na wykonanie projektu – wizji Twojego nowego uśmiechu, który często jest wstępem do kompleksowego planu leczenia 

Cyfrowa stomatologia

Cyfrowa stomatologia - najnowsze technologie : tomografia komputerowa, skaner wewnątrzustny, projektowanie uśmiechu, analiza modeli, cyfrowy wax up  to narzędzia do sukcesu nowoczesnej stomatologii. 

Estetyka

W związku z tym, że aparat Invisalign jest przezroczysty, nie rzuca się w oczy, co ma miejsce w przypadku tych modeli ortodontycznych, które wyposażone są w metalowe druty i zamki. Praktyczne nakładki zrobione są z bezpiecznego poliuretanu, który jest wytrzymałym i termoplastycznym tworzywem. Dopasowują się do kształtu zębów, dzięki czemu są komfortowe w noszeniu. Wymieniane są co siedem dni (w miarę przesuwania się zębów, które układają się w idealnie prosty łuk) na nowe, aby zachować estetyczny wygląd oraz higienę.

Precyzja

Leczenie proponowane przez nasz gabinet w Warszawie, w którym wykorzystywany jest aparat nakładkowy Invisalign, odbywa się przy wykorzystaniu technologii cyfrowej 3D. Dokładność tego systemu pozwala na niezwykle precyzyjną terapię co do 10 mikrometrów. Każdy z alignerów wywiera nacisk na konkretny ząb w dokładnie zaplanowanym czasie. Unikalne oprogramowanie pozwala zobaczyć poszczególne etapy procesu prostowania uzębienia, dzięki czemu pacjent wie, czego może się spodziewać. Oprócz tego jest pod stałym nadzorem stomatologa. Leczenie trwa zazwyczaj 9-18 miesięcy.

Wygoda

Prostowanie zębów za pomocą aparatu nakładkowego Invisalign jest niezwykle komfortowe dla pacjenta. Zazwyczaj nosi go przez 20-22 godziny w ciągu doby, ale na czas jedzenia posiłków, mycia zębów, ważnego spotkania biznesowego czy uroczystości rodzinnej, można go ściągnąć, tym się właśnie różni od tradycyjnych modeli ortodontycznych. Jest przyjazny dla dziąseł i błon śluzowych oraz nie wymaga dopasowywania drutów. Każda osoba, która zdecyduje się na tego rodzaju leczenie, otrzymuje już na początku gotowy zestaw alignerów.

Odwiedź Nas

Show More

Galeria

 CLASSART Stomatologia Implanty Estetyka

 ul. Popularna 1 lok. U 08, Warszawa

tel. 22 478 51 90, +48 502 230 343

22 478 51 90

  • White Facebook Icon

Find us on Facebook

  • Facebook Social Icon

© 2018 by Classart Katarzyna Kozłowska